Çözüm OSG olarak çözüm üretme noktasında alanlarında tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Mevzuata Uygun

Yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi ÇÖZÜM OSGB yerine getirecektir.

Çözüm Odaklı

Çözüm üretme noktasında alanlarında tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Profesyonel

Çözüm İSG olarak müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz.

Firmamız Hakkında
Niteliklerimiz

Tamamlanan
Başarılı Projeler

Müşteri
Memnuniyeti

İş Güvenliği
Sektöründe Öncü

Sektörde
tam isabet

Çözüm Ortak Sağlık ve İş Güvenliği Birimi

Çözüm iş güvenliği 2013 yılında yetişmiş insan gücüyle iş dünyasının her alanında fayda sağlayacak programlar geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirmek ve değer sağlamak üzere yola çıkmıştır. Şirketimizin kuruluş amacı, kurumların yasal ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmelerini sağlarken, uzman eğitmenlerimiz ve profesyonel operasyonel ekibimizle kurumlara en kaliteli hizmeti vermektir.

Çözüm iş güvenliği , kuruluşundan bu yana sektörlerinde lider firmalarla birlikte, insani ve maddi kayıpları minimize edecek, iş ve uygulanan yönetim sistemlerinin verimliliğini artıran, işletmenin performansına ve çalışanların kişisel gelişim, sağlık ve güvenlik kültürüne katkı sağlayacak eğitim projeleri yürütmüştür.

Temel faaliyet alanı, İşletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki tüm taleplerine karşılamak, acil durum yönetimi, eğitim programları tasarlayıp, uygulamak ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

Çözüm Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak İş Güvenliği bünyesinde barındırdığı, iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, sağlık personeli ile işyerlerine, derneklere ve apartmanlar gibi uzmanlık gerektiren tüm yerlere hizmet vermekteyiz.

Referanslarımız